możliwości nowoczesnych systemów alarmowych

Zadaniem nowoczesnych systemów alarmowych, zwanych potocznie SSWIN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu), jest przede wszystkim sygnalizacja o próbie włamania do chronionego obiektu.

Dobrze zainstalowany alarm z pewnością przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa w Państwa domu lub w budynkach firmy. Nowoczesny alarm to nie tylko sygnalizacja włamania, ale także ostrzeganie użytkowników przed innymi, licznymi zagrożeniami, takimi jak obecność niebezpiecznych gazów np. czadu czy gazów usypiających, sygnalizacja zalania pomieszczenia czy pożaru. System SSWIN może być sterowany za pomocą internetu lub telefonu komórkowego.

Za pomocą wiadomości SMS mogą państwo sterować dowolnie wybranym urządzeniem elektrycznym w państwa domu np. oświetleniem czy roletami. System alarmowy powiadomi o próbie włamania, pożarze, czy innym niebezpieczeństwie, dzwoniąc na państwa telefon komórkowy lub powiadamiając agencję ochrony.

 


 

Nasza firma oferuje zarówno proste systemy alarmowe przeznaczone do ochrony małych domów jednorodzinnych, jak i bardzo rozbudowane alarmy z możliwością sterowania przez telefon komórkowy czy internet.  

 

 

 

FAQ

Kontakt

 

 

  

 

 

Wodzisław Śląski
ul. Radlińska 58

 

 

tel. kom. 605 964 006
                603 664 864

 

 e-mail: biuro@elektrykwodzislaw.pl

 

Warto zobaczyć

Systemy alarmowe

 

Inteligentny dom

 

Systemy oświetlenia

 

Ogrzewanie podłogowe